• א א א
מרכז הידע של פסגות לחינוך פיננסי

מידע כללי

ניהול קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות

פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ (פסגות גמל ופנסיה) מנהלת נכסים בהיקף של  כ-68* מיליארד שקלים במגוון רחב של קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות מרכזיות לפיצויים והיא מנהלת כספי הגמל הגדולה בישראל. לפסגות גמל מוניטין של מצוינות בניהול כספי עמיתים והיא מעניקה לעמיתיה את הביטחון החיוני הדרוש בכספי החיסכון לטווח ארוך.

​פסגות גמל ופנסיה החלה לפעול בשנת 1998. החברה מנהלת קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות מרכזיות במגוון מסלולים וברמות סיכון שונות, ומאפשרת לכל עמית לבחור את המסלול המתאים לו ביותר מבין המסלולים הקיימים ולעבור למסלול אחר בכל עת. עמיתי פסגות גמל ופנסיה נהנים מביצועי השקעות איכותיים, ניהול מקצועי ושירות יעיל ואמין.

 

מוצרי פסגות גמל ופנסיה:

 

החל משנת 2008 מנהלת פסגות גמל ופנסיה את "גדיש" - קופת הגמל הגדולה בישראל.

באפריל 2009 רכש פסגות את קופות הגמל שנוהלו ע"י פריזמה קופות גמל. בעקבות הרכישה, הפכה פסגות גמל ופנסיה לחברת הגמל הגדולה בישראל.

החל מינואר 2011 מנהלת פסגות גמל ופנסיה את קרנות הפנסיה "פסגות פנסיה מקיפה" ו"פסגות פנסיה כללית". קרנות הפנסיה החדשות של פסגות מציעות חמישה מסלולי ביטוח בקרן המקיפה, שבעה מסלולי ביטוח בקרן הכללית וכן ארבעה אפיקי השקעה בכל אחת מהקרנות, ומאפשרות לכל מבוטח בקרן להתאים את אופי החיסכון וההשקעה לצרכיו האישיים.החל מינואר 2013 פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ מנהלת את קרן פנסיה הותיקה (ה.ע.ל) הכוללת שתי תוכניות פנסיה - תוכנית א' ותוכנית ב'.

מחקר והשקעות

פסגות משקיע משאבים רבים במחקר בארץ ובחו"ל. לפסגות צוות ההשקעות והמחקר הגדול והאיכותי בישראל המונה כ- 80 אנליסטים, מנהלי השקעות ואנשי מסחר בעלי רישיון מטעם רשות ניירות ערך, הפועלים בשבע מחלקות מחקר מתמחות.

פיקוח ובקרה בפסגות

בפסגות בית השקעות מערך רגולציה וציות אובייקטיבי ובלתי תלוי האחראי על טיפול בנושאים של ניהול סיכונים, בקרה, בקרת אשראי וציות בחברות בבעלות בית ההשקעות. במערך מועסקים במשרה מלאה בקר אשראי, בקר סיכונים, מנהלי סיכונים, קציני ציות ומנהלי בקרה. 

הנהלה וצוות

צוות ההשקעות בפסגות קופות גמל מאופיין בעובדים ותיקים ומנוסים. עובדה זו מאפשרת בחינת ביצועי השקעות לאורך זמן.

אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתיד.
אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני על ידי יועץ/משווק פנסיוני בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.  חברת פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני) ולה זיקה למוצרים הפנסיונים המנוהלים על ידה.

הצג עוד

אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתיד.
אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני על ידי יועץ/משווק פנסיוני בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. חברת פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני) ולה זיקה למוצרים הפנסיונים המנוהלים על ידה. חשוב להבהיר כי על אף אמצעי הזיהוי שהחברה נוקטת בהם ומשנה הזהירות, השימוש בערוצי תקשורת השונים הכוללים טלפון, פקסימיליה, דואר אלקטרוני, אתר אינטרנט(להלן – "קווי תקשורת"), כרוך בסיכונים מיוחדים, לרבות שצד שלישי יציג עצמו כאילו הוא העמית או מורשה/ים לפעול מטעמו.בשימוש בפקסימיליה – הסיכון של זיוף המסמך או חלקים ממנו לרבות חתימת העמית, או שההוראות יועברו בצורה משובשת או חלקית או למכשיר פקס אחר.בשימוש באתר האינטרנט – הסיכון הוא התחזות של צד שלישי. אתר פסגות מזוהה באמצעות תעודה דיגיטלית המונפקת על שם החברה. לכל עמית שמעוניין לקבל מידע באמצעות האתר ניתנת סיסמה אישית . יש להקפיד להקיש סיסמא זו באתר פסגות בלבד המזוהה עם התעודה הדיגיטלית.בשימוש בדוא"ל – הסיכון הוא התחזות של צד שלישי ושליחת מיילים בשמה של פסגות, וכמו כן פריצה לתיבת הדוא"ל של העמית.

 

​* הנתונים נכונים לתאריך 30.11.15

הצג פחות
צור קשר מוקד טלפוני: 03-7968774 או 6707*
 • ניהול תיקי השקעות

  פסגות ניירות ערך מנהלת נכסים בהיקף של כ-54 מיליארד שקלים​

 • קרנות נאמנות

  קרנות הנאמנות של פסגות מאפשרות להשקיע בבורסה במגוון אפיקים​

 • תעודות סל

  פסגות תעודות סל חברות תעודות הסל הותיקה בישראל​

 • קרנות השתלמות

  פסגות קופות גמל ופנסיה מציעה מבחר קרנות השתלמות לשכירים ועצמאיים​

 • קרנות פנסיה

  קרנות הפנסיה הינן סוג של מכשיר חיסכון פנסיוני המאפשר חיסכון לגיל פרישה​

 • קופות גמל ופיצויים

  קופות גמל הינן מכשיר חיסכון ותיק אשר עבר מהפכות לאורך השנים​

 • ביטוח

  ביטוחי החיים של פסגות יספקו לכם שקט נפשי בכל הקשור לכלכלת המשפחה, גם בתקופות קשות. ​

 • פסגות חיסכון מנוהל

  פסגות חיסכון מנוהל הינו פוליסת חסכון נזילה המאפשרת לך גמישות מרבית בניהול הכספים​

 • פסגות טרייד

  פסגות מעמיד לרשותכם מערכת מסחר עצמאי מתקדמת, מותאמת אישית לאורך כל שעות המסחר.​