אפליקציית פסגות חיסכון בקליק

חיסכון בקליק, אפליקציה ייחודית של פסגות המאפשרת לכם לחסוך בקלות.

חיסכון בקליק, אפליקציה ייחודית של פסגות המאפשרת לכם לחסוך בקלות.

חולמים על נסיעה לחו"ל או על החלפת רכב? מעוניינים לשפץ את הדירה? דואגים לעתיד ילדיכם או נכדיכם? פתיחת פוליסת חיסכון יכולה לסייע לכם להגשים את היעדים והמטרות שלכם, כאשר מהיום, ניתן לחסוך בלחיצת כפתור, כל סכום שתבחרו (בהתאם לתנאי השימוש) באמצעות אפליקציית חיסכון מתקדמת.

הפקדה שוטפת לפוליסת פסגות חיסכון מנוהל בפסגות חברה לביטוח (פ.ב) בע"מ באמצעות אפליקציית חיסכון בקליק, עשויה להגדיל את היקף החיסכון בטווח הארוך. ניתן לפתוח חיסכון מנוהל לילדים, לנכדים, או לכל מטרה אחרת ואף לבחור את שם החיסכון.

איך זה עובד?

היכנסו לחנות האפליקציה והורידו את אפליקציית חיסכון בקליק לטלפון הנייד שלכם. לאחר הרשמה פשוטה, בכל לחיצה, תוכלו להעביר הפקדות של 20 שקלים, 50 שקלים או 100 שקלים לחשבון, וזאת בתנאי שקיימת פוליסה בתוקף על שמכם, אשר מתבצעת בה הפקדה חודשית (בהתאם לתנאי הפוליסה) לחשבון פוליסת החיסכון פסגות חיסכון מנוהל בפסגות חברה לביטוח.

ההפקדה לחיסכון מתבצעת תוך שימוש באמצעי התשלום (כרטיס אשראי או הוראת קבע) המשמש להפקדה השוטפת של לקוחות בעלי פוליסת פסגות חיסכון מנוהל.

תהליך ההרשמה

בעל פוליסה אשר הצטרף לפסגות חיסכון מנוהל, יכול להירשם לאפליקציה באמצעות הנתונים הבאים:

• מספר תעודת זהות.
• טלפון נייד.
• קביעת קוד משתמש.

יש לבחור את הפוליסה אליה תתבצע ההפקדה (כאמור, רק כשמדובר בפוליסה המנוהלת בפסגות אליה מתבצעות הפקדות שוטפות באמצעות אמצעי תשלום כאמור).  

 

f