ביטוח וחיסכון

הודעה על העברת פעילות "עסקי הביטוח" של פסגות חברה לביטוח (פ.ב) בע"מ לאיילון חברה לביטוח בע"מ.

לפרטים נוספים לחצו כאן 

 

החיים יכולים להפתיע, וחשוב להיערך כלכלית לכל מצב. יחד עם זאת, בפועל, המציאות היומיומית לרוב לא מאפשרת חיסכון מספק למקרה הצורך, וחשוב לדאוג לפתרונות אלטרנטיביים שיספקו שקט נפשי וביטחון כלכלי, לנו ולבני המשפחה היקרים מכל.

 

פסגות ביטוח מציעה מגוון פתרונות, שמטרתם להקנות שקט נפשי בכל הקשור לכלכלת המשפחה ודאגה לרווחתה, גם בתקופות קשות:

 

• ביטוח חיים: פסגות מציעה שני סוגי ביטוחי חיים. מגן לחיים - ביטוח חיים מסורתי המקנה פיצוי חד פעמי במקרה של מוות, וכן את פסגות למשפחה - ביטוח חיים המקנה פיצוי חודשי המותאם לצרכי המשפחה.

 

• ביטוח חיים למשכנתא – פסגות מציעה שני סוגי ביטוחי חיים למשכנתאות, התואמים את דרישת הבנקים המלווים. הראשון, ביטוח חיים למשכנתאות מסורתי, הנדרש לצורך לקיחת ההלוואה, ובנוסף, מציעה פסגות את פסגות משכנתא בזוג - ביטוח חיים למשכנתאות, המאפשר לזוגות אשר לוקחים משכנתא משותפת, לרכוש ביטוח משכנתא משותף, בעלויות נמוכות, ביחס לביטוח המסורתי.

 

• פסגות פוליסות חיסכון - חיסכון נזיל לכל סכום ומטרה1, בדמי ניהול קבועים,  עם מגוון מסלולי השקעה וגמישות בהפקדות ובמשיכות2.

 

הניסיון רב השנים, הניהול האחראי והאיתנות הפיננסית של פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מוצרי ביטוח מתקדמים ואיכותיים, תוך מתן דגש על שירות מקצועי, אדיב, אמין ואישי. כל זאת, בשילוב עם יתרון הגודל של פסגות, שואפים לייצר עבורכם ועבור משפחתכם ביטחון, יציבות ושקט נפשי.

 

 

 

 לחצו כאן ליצירת קשר עם נציג פסגות

המוצרים שלנו: 

לקבלת הצעה משתלמת
מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

לקוח חדש
לקוח קיים
-
שלח

ביטוחי חיים למשכנתא

מתכננים לקחת משכנתא? בין אם רק התחלתם את שלב הבירורים, או אם אתם בשלבים הסופיים, סביר להניח שאתם יודעים כבר שחלק בלתי נפרד מלקיחת המשכנתא, הוא רכישת ביטוח חיים למשכנתאות,... למד עוד

ביטוחי חיים

כולנו שואפים לדאוג לרווחתם הכלכלית של בני המשפחה היקרים לנו. ביטוח חיים מבטיח כי המשפחה תקבל סכום כסף חד פעמי במקרה של מות המבוטח, וכך, הם יצליחו לשמור על רמת החיים אליה... למד עוד

פסגות חיסכון מנוהל

פסגות חיסכון מנוהל הינו פוליסת חסכון נזילה המאפשרת לך גמישות מרבית בניהול הכספים. ניתן לבצע הפקדה חד פעמית ו/או חודשית בכל סכום ובמגוון מסלולי השקעה, אותם ניתן לשנות בה... למד עוד

פסגות חיסכון מנוהל
f