ביטוחי חיים

 ביטוחי ריסק חיים של פסגות חברה לביטוח (פ.ב) בע"מ

התחתנתם? נולד לכם ילד? אתם נשואים או הורים לילדים צעירים ורוצים לדאוג לרווחתם הכלכלית של בני המשפחה גם במקרה של אסון חלילה? - כולנו שואפים לדאוג לבני המשפחה היקרים לנו מכל ורוצים להבטיח כי גם במקרה של מוות, יעמוד לרשותם סכום כספי שיסייע להם לממן את צרכיהם ולהגשים חלומות ויעדים. ביטוח חיים מבטיח, בהתאם לתנאי הפוליסה, כי בני המשפחה יקבלו סכום כסף חד פעמי או פיצוי חודשי במקרה של מות המבוטח, וכך, הם יצליחו לשמור על רמת החיים אליה הורגלו, ולא יצטרכו להתמודד עם משבר כלכלי עמוק, בנוסף על הקושי הנפשי של האובדן.

פסגות חברה לביטוח מציעה שני סוגי ביטוחי חיים במטרה להבטיח התאמה אופטימלית לצרכי המבוטח. הראשון, מגן לחיים, הינו ביטוח חיים סטנדרטי, המבטיח כי במקרה של פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח, יקבלו המוטבים את סכום הביטוח שנקבע בתשלום חד פעמי. השני, פסגות למשפחה, מבטיח, במקרה של פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח, קבלת סכום חודשי, בסכומים ולמשך התקופה שקבע המבוטח, על מנת ליצור גמישות מירבית והתאמה לצרכי המשפחה. כמו כן, מציע פסגות כיסוי נוסף למקרה של מוות מתאונה, המעניק תשלום חד פעמי נוסף למוטבים, בגובה הסכום המבוטח, במקרה שהמבוטח נפור בעקבות תאונה. 

 

פסגות למשפחה

 

פוליסת ביטוח חיים, אשר במקרה של מוות של המבוטח, מבטיחה תשלום חודשי למוטבים בפוליסה, בסכום הרצוי ולמשך התקופה שתוגדר, זאת בהתאם לבחירת בעל הפוליסה וצרכיו.

פסגות למשפחה מעניקה לבעל הפוליסה מגוון רחב של אפשרויות בתכנון התשלומים שישולמו למוטבים במקרה פטירה, חלילה, ובכך מאפשרת עריכת ביטוח גמיש, על בסיס תכנון אמיתי והתחשבות בצרכי המשפחה בתקופות עתידיות שונות.

לפרטים נוספים >> 

 

 

מגן לחיים 

פוליסת ביטוח החיים הקלאסית והבסיסית המספקת כיסוי במקרה של מות המבוטח במהלך תקופת הביטוח. סכום הביטוח בפוליסה נקבע בהתאם לבחירת המבוטח, בין היתר ,על בסיס אורח חייו והכנסתו.

  

 נספחי ביטוח*

נספח- ביטוח מוות מתאונה

רשימת פעילויות ספורט אתגרי

 

f