פסגות PRO

​פסגות PRO מאפשר ניהול מקצועי של הכסף שלכם ע"י מומחי פסגות באמצעות מגוון קרנות הנאמנות שלנו1 החל מ-20,000 ₪. פסגות פרו מאפשר לכם ליהנות מניהול מקצועי, פשוט וחכם בפלטפורמה דיגיטלית, בדמי ניהול אטרקטיביים ובהתאם לצרכים הייחודיים שלכם. אנחנו ננהל את הכסף שלכם ואתם תוכלו לעקוב אחר כל צעד, בפשטות ובשקיפות מלאה מכל מכשיר ובכל זמן. אם תחליטו למשוך את הכסף, מכל סיבה שהיא, תוכלו לעשות זאת בקלות בכל עת2.


כדי להתחיל להשקיע, עליכם לענות על שאלון היכרות מקיף במטרה להבין את המאפיינים האישיים. השאלון מרכז בתוכו פרמטרים חשובים כגון: מטרת ההשקעה, טווח ההשקעה, מאפיינים אישיים ועוד. בתום התהליך, האלגוריתם של פסגות ישקלל את תשובותיכם ויתאים לכם און ליין את תיק ההשקעות האופטימלי עבורכם. חשוב לציין, כי תיק ההשקעות נבנה רק לאחר הכרות עם צרכיכם הייחודיים וההעדפות שלכם, ולפי אלה למעשה נקבעת רמת הסיכון בתיק. מהרגע שבו יותאם לכם תיק השקעות אופטימלי אונליין, ניצור עמכם קשר כדי להסביר, לענות על שאלות ולסייע בהשלמת התהליך. מנקודה זו תיק ההשקעות שלכם יטופל בידי מומחי פסגות בהתאם למדיניות ההשקעה שנבחרה עבורכם ולמצבי שוק שונים.

להצטרפות דיגיטלית לפסגות פרו       כניסה לאזור האישי

עם פסגות פרו תוכלו ליהנות מכל היתרונות של ניהול תיק השקעות דיגיטלי:

הצטרפות דיגיטליתהתיק מנוהל על ידי מנהלי השקעות מקצועייםמשיכה בכל עת (2) התיק מנוהל בהתאם לצרכםי ולהעדפות שלך מעקב אחרי החשבון בכל זמן ובכל מקום חיסכון ממעותי בעלויות (3)

שאלות ותשובות שיעזרו לכם להבין איך מתחילים ליהנות מניהול תיק השקעות דיגיטלי:

 
למי זה מתאים?
למעשה, אם יש לכם את הסכום המינימלי הנדרש (20 אלף שקלים), פתיחת תיק השקעות דיגיטלי עשוי להתאים גם לכם. בסביבה בה הריבית שניתן לקבל על פיקדונות נמוכה מאוד ומחירי הדיור מסרבים לרדת – ניהול תיק השקעות עשוי להיות פתרון עבור הכסף הפנוי שלכם.

איך נרשמים לשירות?
כדי להתחיל להשקיע, יש להיכנס לדף הייעודי באתר פסגות ולענות על שאלון היכרות מקיף, המרכז בתוכו פרמטרים חשובים כגון: מטרת ההשקעה, טווח ההשקעה, מאפיינים אישיים ועוד. האלגוריתם החכם של פסגות ישקלל את תשובותיכם ויתאים לכם אונליין את תיק ההשקעות האופטימלי עבורכם, בו נקבעת רמת הסיכון המתאימה לכם על פי צרכיכם והעדפותיכם.  

האם ניתן להיעזר בנציג אנושי?
מהרגע שבו יותאם לכם תיק השקעות אופטימלי אונליין, ניצור עמכם קשר כדי להסביר, לענות על שאלות ולסייע בהשלמת התהליך.  מנקודה זו תיק ההשקעות שלכם יטופל בידי מומחי פסגות בהתאם למדיניות ההשקעה ולמצבי שוק שונים.

כך למעשה, מומחי פסגות ינהלו את הכסף שלכם ואתם תוכלו לעקוב אחריו צעד אחר צעד, בפשטות ובשקיפות מלאה מכל מכשיר ובכל זמן. אם תחליטו למשוך את הכסף, מכל סיבה שהיא, תוכלו לעשות זאת עצמאית אונליין, בכל זמן, והכסף יועבר לחשבונכם תוך 5 ימי עסקים2.

איך נשארים מעודכנים?
לאחר ההצטרפות תוכלו ליהנות משירות מלא הכולל עדכונים במצב התיק 24/7 באזור האישי באתר פסגות. באזור האישי תוכלו לעקוב אחר חלוקת הנכסים, התשואה שנצברה, שווי התיק ועוד. כמו כן, ניתן ליהנות מסקירות מאקרו מקצועיות שוטפות וכן מסקירות אודות אירועים משמעותיים בשוק בכפוף לקבלת הסכמות לפי החוק, ליצור קשר ולעקוב אחרי פניות.

מי מנהל את תיק ההשקעות ומאילו נכסים הוא מורכב?
תיק ההשקעות מנוהל על ידי מנהלי ההשקעות המקצועיים והמנוסים של פסגות ניירות ערך, ומורכב ממגוון קרנות הנאמנות של פסגות . מומחי פסגות עוקבים באדיקות אחר שוקי ההון בארץ ובעולם, ומקבלים החלטות על פי ניתוחי שוק מעמיקים, תוך עבודה לצד גופי המחקר המובילים בעולם. ניהול התיק באמצעות קרנות נאמנות מאפשר פיזור רחב בארץ ובעולם בהתאם לצורכי הלקוח, וכן חיסכון בעלויות השקעה כתוצאה מתנועות נדרשות בתיק.