פסגות טרייד

     

סוחר עצמאי, כבר שמעת על פסגות טרייד? אנו מזמינים אותך להתחיל לסחור עם מערכת מתקדמת של בית ההשקעות הגדול בישראל, ליהנות מחיסכון משמעותי בעמלות1 ופטור מתשלום דמי משמרת. עם מערכת המסחר שלנו תוכל להשקיע בבורסות בישראל ובארה"ב בקלות, בנוחות ומכל מקום.

כלקוח של פסגות טרייד תוכל ליהנות ממעטפת שירות חכמה ומתקדמת הכוללת סקירות כלכליות עדכניות2 של מחלקת המחקר, ליווי בתהליך פתיחת החשבון ושירות מקצועי של צוות סוחרים מיומן במהלך שעות המסחר (כמפורט להלן).

פסגות ניירות ערך היא החברה הגדולה בישראל לניהול תיקי השקעות, המנהלת כיום נכסים בהיקף של כ-22​​​​ מיליארד 3₪. לפסגות ניירות ערך ידע וניסיון שנצברו במשך כ-55 שנות עבודה וצוות של מנהלי השקעות וותיקים, אנליסטים וסוחרים מקצועיים, בעלי ניסיון רב​ ב​תחום פעילותם.

בפסגות טרייד פשוט ומשתלם לסחור באופן עצמאי:

חיסכון בעלויות מסחר
מערכת אחודה למסחר בני"ע בת"א ובארה"ב
חשבון חבר בורסה
ביצוע קניה/מכירה בני"ע בזמן אמת
עדכונים בזמן אמת על חברות הנסחרות בבורסה לני"ע בת"א
אפשרות מעקב אחר השווי הנוכחי, תנועות, תשואות ועוד
אפשרות לסחור באמצעות אפליקציה מהסמרטפון

מדריך שימוש במערכת המסחר בת"א >>

הודעה ללקוחות טרייד בעניין עדכון התעריפון לעניין הפצת מידע >>​​​

הערות משפטיות:

השירות ניתן על ידי פסגות ניירות ערך.

1.לעומת בנקים ובתי השקעות אחרים

2.בכפוף לקבלת הסכמה לקבלת דיוורים אלו כנדרש בהוראות הדין.

 

3. הנתונים נכונים ל- 31.07.21 בנטרול כ- 2.68 מיליארד ₪ קרנות בתיקים.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לשיווק השקעות ו/או ייעוץ מס המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ניירות ערך ו/או ביצוע פעולה כלשהי. אין לראות באמור לעיל התחייבות פסגות ניירות ערך להשגת תשואה כלשהי. פסגות ניירות ערך עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה למוצרים המנוהלים על ידו ועל ידי חברות נוספות מקבוצת פסגות.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף ליעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכן אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות ו/או קרנות סל ו/או ניירות ערך. רכישת יחידות בקרנות נאמנות ו/או קרנות סל ו/או ניירות הערך תיעשה בהתאם לתשקיף שבתוקף ולדיווחים המידיים בלבד.

פסגות ניירות ערך בע"מ - מנהל תיקים וחבר בורסה - ופסגות בית השקעות בע"מ - משווק השקעות (להלן: "החברות") עוסקות בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) ומשתייכות לקבוצת פסגות. לכל אחת מהחברות זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי החברה השנייה, וכן זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי החברות הבאות, כמפורט להלן: לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי החברות פסגות קרנות נאמנות בע"מ ופסגות קרנות מדדים בע"מ, לקופות הגמל וקרנות הפנסיה המנוהלות על ידי חברת פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ, ולקופות הגמל שהשקעותיהן מנוהלות על ידי פסגות ניירות ערך בע"מ. מובהר, כי החברות רשאיות להעדיף נכסים אלו על פני נכסים פיננסים אחרים. פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני) ולה זיקה למוצרים הפנסיוניים המנוהלים על ידה.

אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי.