פסגות פארטו

בוטיק ההשקעות של פסגות

פארטו היא פעילות בוטיק המתאימה ללקוחות אמידים, לתאגידים ולגופים מוסדיים המעוניינים בניהול השקעות אישי, ייחודי וגמיש.
חלק מהמוצרים מיועדים למשקיעים כשירים בלבד.

יתרונות

יתרון לגודל - המובילות, הגודל והוותק של פסגות מאפשרים למנהל ההשקעות לברור מתוך מגוון רחב של עסקאות והזדמנויות ייחודיות, אליהן הוא יכול להגיב במהירות ולתרגם לתשואות.

פעילות מסחרית אקטיבית - השתתפות בהנפקות בשלב המוסדי ובהנפקות פרטיות. המשמעות היא שלקוחות פסגות פארטו נהנים מתנאים עדיפים ומקבלים עמלת התחייבות שאינה זמינה לכלל המשקיעים.

ניהול השקעות מקצועי, ממוקד, גמיש ואחראי - מנהל הפעילות, לו ניסיון של מעל לעשור בשוק ההון והתמחות ספציפית במוצרי הפעילות, עוקב באדיקות אחר הנעשה בשווקים הפיננסיים, מבצע שינויים בהתאם לתנאי השוק במהירות וביעילות ומחפש הזדמנויות באופן מתמיד.

                                

קרנות גידור

קרן הגידור פארטו אופטימום1

קרן המשקיעה בעיקר באגרות חוב HY ומשלבת גם מניות, תוך שימוש במגוון אסטרטגיות ובדגש על בחירה קפדנית ומצומצמת של ניירות ערך בכדי למצות הזדמנויות השקעה בשוקי ההון.

קרן הגידור פארטו אקוויטי1

קרן ממוקדת מניות, אשר פועלת ליצירת ערך על בסיס ניתוח פונדמנטלי וזיהוי הזדמנויות עם פוטנציאל בטווח הנראה לעין. הקרן משקיעה בניירות ערך בישראל ובחו"ל, תוך שימוש בנגזרים במטרה להפחית את סטיית התקן הגלומה, ותוך שימוש במגוון אסטרטגיות רלוונטיות.

בין לקוחות קרנות הגידור נמנים לקוחות פרטיים, תאגידים ומוסדיים.

קרנות הגידור נזילות ברמה חודשית.

סכום מינימלי להשקעה2: 2 מיליון ₪ 


תיקי השקעות מנוהלים

תיק מנוהל במודל פארטו

תיק הדגל של פעילות פארטו

רכיב האג"ח מנוהל באסטרטגיה שמאפיינת קרנות גידור, עם אחזקות משמעותיות באגרות חוב ספציפיות (2%-5%) שלעתים קרובות ממומשות תוך זמן קצר. לצד זאת, התיק שומר על חשיפה שוטפת לאג"ח בשוק המשני ומתנהל כתיק אג"ח קונצרני שמטרתו לייצר תשואות עודפות לאורך זמן על מדדי התל בונד. בתיק לא תהיה ככלל חשיפה לאג"ח ממשלתיות, למעט באירועים נקודתיים.

רכיב המניות מבוסס על אסטרטגיה של event-driven, כלומר השקעה בחברות שבהן מעריכים שיתקיים בהן, תוך חודשים ספורים, אירוע נקודתי שיציף ערך. במקביל, שילוב של עסקאות מיוחדות. ניתן לנהל בחשיפה מנייתית עד 50%

שיעור מזומן גבוה באופן יחסי (5%-20%) במטרה לנצל את ההזדמנויות שנוצרות באפיקים לעיל

סכום מינימלי להשקעה3: 2 מיליון ₪

 

תיק מנוהל במודל פארטו מניבים

תיק השקעות המתמקד בנכסים המניבים תזרים שוטף למשקיעים, באמצעות השקעה בחברות המחלקות דיבידנדים באופן קבוע, לצד השקעה באג"ח חברות נבחרות המניבות תשואה גבוהה יחסית.

רכיב האג"ח מתמקד באג"ח של חברות תזרימיות הנסחר בתשואה גבוהה ו/או עם קופון גבוה

רכיב המניות מתמקד במניות של חברות המאופיינות בתזרים ובפעילות יציבים,

עלות מדיניות דיבידנד יציבה ותשואת דיבידנד גבוהה. ניתן לנהל בחשיפה מנייתית של עד 50%

סכום מינימלי להשקעה3: 1 מיליון ₪

 

תיק מנוהל במודל פארטו אופורטוניסטי

תיק המתמקד במספר מצומצם יחסית של מניות ואגרות חוב, בדגש על מניות small-mid cap בארץ ובחו"ל ואג"ח HY, עם חשיפה מטבעית מגוונת. ניתן לנהל בחשיפה מנייתית של עד 100%

סכום מינימלי להשקעה3: 3 מיליון ₪

דניאל אלון

מנהל ההשקעות - דניאל אלון

בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בשוק ההון, לרבות ניסיון בניהול נוסטרו של חברות ציבוריות, קופות גמל וקרנות השתלמות. בעבר  כיהן כעוזר הכלכלי של יו"ר כימיקלים בישראל וצבר ניסיון בתחום המיזוגים והרכישות. בעל תואר ראשון בכלכלה מהטכניון (בהצטיינות), תואר שני בכלכלה פיננסית מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן מהמרכז הבינתחומי. 

שירות ניהול התיקים ניתן על ידי פסגות ניירות ערך בע"מ. חלק מהמוצרים מיועדים ללקוחות כשירים בלבד, בהתאם להגדרתם בתוספת הראשונה לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה – 1995. 1. ניירות הערך של הקרן יוצעו ויימכרו ללא יותר מ-35 ניצעים/ משקיעים במהלך שנים עשר חודשים שקדמו לכל הצעה או מכירה כאמור, בצירוף משקיעים כשירים, אשר ייבחרו בהליך הקבוע על ידי השותף הכללי לפי פרמטרים שונים שנקבעו, 2. הסכום המינימלי להשקעה בקרן עשוי להשתנות מעת לעת, בהתאם להחלטת השותף הכללי ונהליו ובהתאם למפורט במסמכי הקרן הרלבנטית. 

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף ליעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכן אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות ו/או קרנות סל ו/או ניירות ערך. 

פסגות ניירות ערך בע"מ - מנהל תיקים וחבר בורסה - ופסגות בית השקעות בע"מ - משווק השקעות (להלן: "החברות") עוסקות בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) ומשתייכות לקבוצת פסגות. לכל אחת מהחברות זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי החברה השנייה, וכן זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי החברות הבאות, כמפורט להלן: לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי חברת פסגות קרנות נאמנות בע"מ, לקופות הגמל וקרנות הפנסיה המנוהלות על ידי חברת פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ, לקופות הגמל שהשקעותיהן מנוהלות על ידי פסגות ניירות ערך בע"מ, ולקרנות הגידור המנוהלות על ידי ולקרנות הגידור, שהשותף הכללי בהן הינן חברות מקבוצת פסגות בית השקעות בע"מ (פסגות ניהול קרנות גידור בע"מ ופסגות קומפס קרנות גידור בע"מ. מובהר, כי החברות רשאיות להעדיף נכסים אלו על פני נכסים פיננסים אחרים. פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני) ולה זיקה למוצרים הפנסיוניים המנוהלים על ידה. 

אין באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי.