העבודה אצלנו בפסגות

פסגות, אשר הוקם לפני למעלה מ- 50 שנה, הינו בית ההשקעות הגדול והמוביל בישראל.  כמנהל כספי ציבור בתעשייה הפיננסית, פסגות מעניק שירות עבור מיליון לקוחותיו במגוון מוצרי חיסכון לטווח ארוך ולטווח קצר - קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות וקרנות סל. כל זאת, תוך ניהול השקעות מקצועי ואחראי מעורבות מוסדית רציפה והנגשת ידע לקהל הרחב באמצעות חינוך פיננסי.

פסגות, בו כ- 800 עובדים במגוון רב של תפקידים, מציע לעובדי החברה מגוון הזדמנויות תעסוקתיות בחטיבות וחברות הבנות, מעודד להתפתח מקצועית וניהולית ולהתנסות בתפקידים שונים.

אנו בפסגות מאמינים כי כוחו של הארגון והצלחתו טמונים בעובדי ומנהלי החברה ועל כן השקעה בהון האנושי מהווה חלק משמעותי באסטרטגיה העסקית של הארגון. אנו מקפידים על פיתוח אישי ומקצועי של העובדים, פעילויות רווחה והדרכה המתאימות לעובד בכל שלב בחייו,  זאת תוך שמירה על שיח פתוח ובחינה מתמדת של צרכי העובדים.

לקריאה נוספת על חווית העבודה לחצו כאן >>

פסגות דורג בשנים האחרונות כבית ההשקעות שהכי טוב לעבוד בו (סקר BDI לשנת 2017).  כגוף מוביל, פסגות הינו סיירת שוק ההון הישראלי המוכרת באיכות ובמקצועיות של עובדי בית ההשקעות, ובהשקעה הבלתי מתפשרת ברווחתם.

בתהליך הגיוס של עובדים חדשים, אנו שמים דגש על מקצועיות והתאמה לתפקיד, לצד הלימה לערכי בית ההשקעות, מתוך אמונה כי עובדים חדשים שמצטרפים לפסגות נכנסים למשפחה ייחודית ומובילה בשוק ההון הישראלי.


אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת פסגות>>