העבודה אצלנו בפסגות

פסגות בית ההשקעות הגדול בישראל, מנהל נכסים בהיקף של כ- 190 מיליארד ₪ עבור מיליון לקוחות.

פסגות, אשר הוקם לפני למעלה מ- 50 שנה, הינו בית ההשקעות הגדול והמוביל בישראל.  כמנהל כספי ציבור בתעשייה הפיננסית, פסגות מעניק שירות עבור מיליון לקוחותיו במגוון מוצרי חיסכון לטווח ארוך ולטווח קצר - קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, מוצרי ביטוח, פוליסות חסכון, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות ותעודות סל. כל זאת, תוך ניהול השקעות מקצועי ואחראי מעורבות מוסדית רציפה והנגשת ידע לקהל הרחב באמצעות חינוך פיננסי.

פסגות, בו למעלה מ- 850 עובדים במגוון רב של תפקידים, מציע לעובדי החברה מגוון הזדמנויות תעסוקתיות בחטיבות וחברות הבנות, מעודד להתפתח מקצועית וניהולית ולהתנסות בתפקידים שונים.

אנו בפסגות מאמינים כי כוחו של הארגון והצלחתו טמונים בעובדי ומנהלי החברה ועל כן השקעה בהון האנושי מהווה חלק משמעותי באסטרטגיה העסקית של הארגון. אנו מקפידים על פיתוח אישי ומקצועי של העובדים, פעילויות רווחה והדרכה המתאימות לעובד בכל שלב בחייו,  זאת תוך שמירה על שיח פתוח ובחינה מתמדת של צרכי העובדים.

לקריאה נוספת על חווית העבודה לחצו כאן >>

פסגות דורג בשנים האחרונות כבית ההשקעות שהכי טוב לעבוד בו (סקר BDI לשנת 2017).  כגוף מוביל, פסגות הינו סיירת שוק ההון הישראלי המוכרת באיכות ובמקצועיות של עובדי בית ההשקעות, ובהשקעה הבלתי מתפשרת ברווחתם.

בנימה אישית, כמי שהחלה לעבוד בפסגות לפני כ- 10 שנים, בית ההשקעות גדל והתפתח לגוף המעסיק מאות עובדים ומנהל מאות מיליארדי שקלים. במהלך שנים אלה, המחויבות והנאמנות של בית ההשקעות כלפי עובדיו, הרצון האמיתי לדאוג לרווחת כל עובד, אפשרויות הקידום מתוך הבית והמשפחתיות הבולטת הובילה את פסגות לארגון שהוא היום – חברה מיוחדת בעלת תרבות ארגונית מובהקת אשר שמה דגש על עבודת צוות, מחויבות, שמירה על סטנדרטים גבוהים וחתירה למצוינות.

בתהליך הגיוס של עובדים חדשים, אנו שמים דגש על מקצועיות והתאמה לתפקיד, לצד הלימה לערכי בית ההשקעות, מתוך אמונה כי עובדים חדשים שמצטרפים לפסגות נכנסים למשפחה ייחודית ומובילה בשוק ההון הישראלי.


אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת פסגות>>

קארין אופיר צימט,
סמנכ"ל משאבי אנוש, פסגות בית השקעות

f